Dedykowany horoskop na dzień urodzin?

Pomimo tego, że Internet pełen jest horoskopów codziennych oraz tygodniowych dla konkretnych znaków zodiaku, to horoskop urodzeniowy jak ten jest znacznie rzadziej spotykany. Z czego to wynika i co warto wiedzieć o tego rodzaju horoskopie? Jaki ma on wpływ na nasze życie?

Kosmogram urodzeniowy

Już na samym początku warto wspomnieć, że horoskop sprawdzany w oparciu o dokładną datę urodzenia danej osoby nazywany jest kosmogramem urodzeniowym ze względu na to, że jest on niezmienny i niepodzielny. Decydująca jest tutaj data narodzin i układ gwiazd w tym jednym, konkretnym momencie.

Co jest potrzebne do horoskopu?

Aby sprawdzić kosmogram urodzeniowy konieczna jest wiedza o dokładnej dacie urodzenia danej osoby. Mowa tutaj nie tylko o roku, miesiącu i dniu, ale również o dokładnej godzinie i minucie. Podanie nieprawdziwych danych będzie skutkowało oczywiście horoskopem, który nie będzie miał wiele wspólnego z daną osobą.

Podsumowując, warto przynajmniej raz w życiu sprawdzić swój horoskop związany z datą urodzenia. Jest to niezmienny horoskop, a tym samym nie ma sensu powracanie do niego każdego dnia czy tygodnia, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych horoskopów zależnych od pozycji gwiazd na niebie.