Jak tarto anielski działa w internecie?

Tarot to bardzo popularna forma wróżb. Nic w tym dziwnego – jest przecież bardzo rozreklamowany. Dlatego też można go znaleźć dosłownie wszędzie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by rozłożyć go zarówno u siebie, przed ekranem komputera bądź też – u wróżki.

Jak to wygląda w internecie?

Tarot anielski można sobie rozłożyć nawet w internecie. Istnieją specjalne strony www, na których można – po wciśnięciu odpowiedniego przycisku – rozłożyć dla siebie wybraną konfigurację kart aniołów. Jak to działa?

Wchodzimy na stronę

Na początku musimy wejść na wybraną stronę www. Najczęściej ma ona formę bardzo ciekawą, szczególnie od strony graficznej i dźwiękowej.

Za darmo – czy nie za darmo?

Na danej stronie www pojawia się również informacja, czy tarot anielski zostanie dla nas rozłożony za darmo, czy też będziemy musieli zapłacić odpowiednią kwotę pieniędzy. Zwykle tarot w anielskiej wersji jest rozkładany za darmo (przynajmniej, jeśli chodzi o kilka pierwszych wróżb).

Jak to działa?

Klikamy w przycisk a następnie na ekranie monitora pojawiają się karty poszczególnych aniołów. Jest ich kilka – gdyż ukazują one złożoność naszego wnętrza. Zwykle też dołączona jest tu specjalna interpretacja, która jasno określa, co dane karty oznaczają.