Jak wybrać wróżkę?

Powiedzmy, że od zawsze marzymy o tym, aby poznać naszą przyszłość i upewnić się, że będzie ona pomyślna, lub też wręcz przeciwnie, tak bardzo boimy się przyszłości, że jeśli jej nie poznamy, to nie będziemy w stanie ryzykować w życiu. A może po prostu chcemy z kimś porozmawiać, bo brakuje nam w otoczeniu kogoś, komu możemy się wygadać. Każda taka sytuacja jest dobrym powodem, aby wybrać się do wróżki. Pytanie tylko którą wróżbitkę wybrać?

Dobra wróżka-dobry psycholog

Dobra wróżka powinna być trochę jak dobry psycholog. Powinna umieć wysłuchać klienta i dopasować się do jego emocji. Dlatego wybierając wróżkę, warto jest zapytać o jej poprzednie doświadczenia w pracy z ludźmi, czy jest wykształconą osobą i jakie ma zasady pracy. Upewnijmy się, czy zachowuje informacje na temat klientów dla siebie i czy ma dobre opinie wśród osób, które do tej pory z nią współpracowały.

Warunki współpracy

Decydując się na wizytę u wróżbitki należy też zapytać, jaki rodzaj wróżenia oferuje. Czy są to raczej rozmowy, czy bardziej wróżby z kart lub kuli? Dobrze ustalić, jak długo trwają spotkania i na jakieś zasadnie pobiera ona wynagrodzenie. Zanim zdecydujemy się na jedną, porównajmy jej usługi z pozostałymi wróżkami w naszym mieście.