Magiczne runy w wróżbiarstwie

Wróżby różnego rodzaju wydają się cieszyć sporą popularnością. Istnieje mnóstwo dróg, zmierzających do wróżenia, a jedną z nich okazują się być runy. Stare i powszechnie znane symbole stają się podstawowym systemem wrób, znanych współczesnemu człowiekowi.

Czym są runy?

Runy to dwadzieścia cztery symbole, tworzące alfabet wróżbiarski. Najczęściej występują w postaci drewienek lub kamyków, na których namalowane lub wyryte zostają określone znaki. Podobne runy można wykonać własnoręcznie, jak również nabyć gotowe zestawy w sklepach.

Jak działają runy?

Oddziaływanie run wydaje się oczywiste – odpowiednio rozkładane, umożliwiają uzyskanie odpowiedzi na określone pytania, podpowiadając możliwe drogi wyboru w skomplikowanych sytuacjach.

Wróżenie z run dostępne jest każdemu i nie wymagane są żadne szkolenia ani kwalifikacje, w celu wykorzystania run do wróżenia. Warto zapoznać się z ich znaczeniem oraz sposobami rozkładu, jak również stosować się do wskazówek zawartych w instrukcjach.

Kilkukrotne użycie run oraz interpretacja uzyskanych przekazów wpłynie na podniesienie umiejętności, która z czasem przerodzi się w zdolność faktycznej rozmowy z symbolami. Wróżenie z run to nie tylko dobra zabawa, lecz również sposób, na odnalezienie odpowiedzi.